<strong>Łagodzący balsam</strong> <strong>Kind To Skin marki </strong><strong>Oio Lab ma innowacyjne opakowanie stworzone na bazie grzybów</strong>

Łagodzący balsam Kind To Skin marki Oio Lab ma innowacyjne opakowanie stworzone na bazie grzybów

Monika Klimczak | 30 listopada 2022 |

Dziś już dobrze wiemy, że piękno wymaga holistycznego podejścia. Dlatego warto doceniać i wspierać wszelkie działania podejmowane z myślą o przyszłości naszej planety. 

 Łagodzący balsam Kind To Skin marki Oio Lab ma innowacyjne opakowanie otrzymane z grzybów. Jest ono w pełni biodegradowalne w warunkach domowych w 40 dni. Wykorzystywana jest biomasa (naturalne odpady z gospodarstw domowych) oraz grzybnia, która łączy się z odpadami. Produkt końcowy rośnie przez sześć dni tworząc ekologiczny materiał. Opakowanie można pokruszyć na małe kawałki, wymieszać z ziemią i rozsypać w ogrodzie.  

Łagodzący balsam do twarzy Kind To Skin, Oio Lab, 289,90 zł.
Kosmetyk jest adresowany przede wszystkim do suchej, podrażnionej i łuszczącej się cery. Działa nawilżająco, odżywczo i  łagodząco. Składniki aktywne poprawiają kondycję wrażliwej i reaktywnej skóry. To m.in ekologiczne ekstrakty z drzewa korkowego i liści indygo. Nieperfumowana formuła pozostawia lekki, ochronny film, który tworzy optymalne warunki do regeneracji skóry. Balsam można również stosować pod oczy i na spierzchnięte usta.   

«
»