Modna i niezwykle skuteczna terapia wisceralna, leczenie pijawkami i zabiegi medycyny estetycznej. A to jeszcze nie wszystko na co możesz liczyć odwiedzając Colibri Clinic

Modna i niezwykle skuteczna terapia wisceralna, leczenie pijawkami i zabiegi medycyny estetycznej. A to jeszcze nie wszystko na co możesz liczyć odwiedzając Colibri Clinic

Monika Klimczak | 2 czerwca 2022 |

Dr Ewa Janocha, założycielka Colibri Clinic, pragnęła stworzyć miejsce, gdzie każdy poczuje się ważny, zostanie wysłuchany i otoczony troskliwą opieką.  Modne dziś i często nadużywane zapewnienie o holistycznym podejściu do pacjenta w tym przypadku przekłada się na praktykę.  

Colibri Clinic powstało z myślą o poszukujących kompleksowego podejścia do poprawy wyglądu, samopoczucia i zdrowia. Zespół doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów. W ofercie kliniki są sprawdzone, skuteczne terapie anti-aging z zakresu nowoczesnej medycyny estetycznej i kosmetologii (mezoterapia igłowa, modelowanie twarzy kwasem hialuronowym, peelingi medyczne oraz zabiegi z użyciem stymulatorów tkankowych, toksyny botulinowej). Na uwagę zasługuje terapia wisceralna – leczniczy masaż brzucha, który poprzez odblokowywanie żył i naczyń limfatycznych, usprawnia przepływ krwi w narządach wewnętrznych. Masaż przyspiesza metabolizm, zwiększa wydolność i odporność organizmu. Łagodzi także wiele dolegliwości bólowych wydających się nie mieć związku z przewodem pokarmowym i narządami w jamie brzusznej. Łukasz Grzywiński, fizjoterapeuta zajmujący się w Colibri Clinic terapią wisceralną, specjalizuje się również w hirudoterapii – stosowaniu pijawek medycznych (hodowlanych). To uznana metoda terapeutyczna wykorzystywana w leczeniu nadciśnienia, podwyższonego poziomu cholesterolu, chorób zakrzepowo –zatorowych, a nawet bólu głowy.
Wśród propozycji Colibri Clinic są również masaże (m.in leczniczy, bańką chińską i relaksacyjny), opieka dietetyka i spersonalizowane terapie żywieniowe (dieta anti-aging, kobiet ciężarnych i karmiących).  

www.colibriclinic.net

«
»