Na co zwrócić uwagę przy wyborze smartwatcha dla dziecka?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze smartwatcha dla dziecka?

Zegarek to często jeden z pierwszych elektronicznych gadżetów, wybieranych przez najbliższych na prezent dla dziecka. Warto przyjrzeć się smartwatchom, które mimo niewielkich rozmiarów, swoimi możliwościami potrafią zaskoczyć zarówno kilkulatka, jak i rodzica.

Zawsze w zasięgu
Mimo że staramy się mieć oczy dookoła głowy, junior i tak znajdzie sposób, by wymknąć z naszego pola widzenia. Smartwatche Garett Electronics, modele Garett KIDS MORO 4G i Garett KIDS SUN 4G, mają wbudowany moduł GPS, który skutecznie pokrzyżuje plany niejednemu małemu odkrywcy. Smartwatch pozwala na bieżąco weryfikować współrzędne geograficzne, będziemy wiedzieć, gdzie w danej chwili znajduje się nasza pociecha. W aplikacji możemy także określić obszar, którego dziecko nie powinno opuszczać. Jeśli tak się stanie, będziemy mogli w porę zareagować.

Smartwatch Garett Kids Sun 4G

Audio monitoring i SOS
Dzięki opcji zdalnego audio monitoringu sprawdzimy, co dzieje się w otoczeniu dziecka. Z kolei przycisk SOS przeznaczony jest dla najmłodszych. Aktywuje alarm, a zegarek automatycznie nawiązuje połączenie telefoniczne ze wskazanymi wcześniej numerami i przesyła zdjęcia otoczenia.

Organizacja dnia
To, z czym większość najmłodszych ma spory problem, to odpowiedni podział czasu pomiędzy obowiązki a zabawę. Jedna z opcji modeli  marki Garett umożliwia zapisanie planu lekcji, przez co urządzenie odpowiednio wcześniej przypomni o zadaniach domowych, czy zbliżającym się teście. Zegarki są solidnie wykonane, wytrzymałe, wodoszczelne. Paski można wymieniać, co z pewnością ucieszy dziewczynki.  

«
»