Nowa kolekcja bielizny Le Petit Trou FW 2011

Nowa kolekcja bielizny Le Petit Trou FW 2011

Monika Klimczak | 5 października 2021 |

Lekkie jak mgiełka prześwitujące tkaniny, finezyjne detale. Jesienna kolekcja Le Petit Trou autorstwa Zuzanny Kuczyńskiej łączy dziewczęcy urok z dyskretnym zaproszeniem do flirtu

Nowa propozycja marki to m.in. kolory – herbaciany róż, ciepły odcień żółci, chłodny błękit. Jest też elegancka czerń i niewinna biel, są przezroczystości, kwiatowe motywy, są falbanki na tiulowych stanikach i majtkach. Czyli jest wszystko, do czego przyzwyczaiła nas już projektantka. Nie mogło oczywiście zabraknąć znaku rozpoznawczego marki fig ze słynną już dziurką (po francusku trou).

W prawdzie kolekcja jest jesienna, ale sesję zdjęciową do kampanii zrealizowano w wakacyjnej aurze. I słusznie. Plener nad jeziorem w australijskich lasach okazał się wymarzoną scenerią dla zmysłowej i zarazem romantycznej bielizny Le Petit Trou.   

Tym razem, oprócz bielizny, w kolekcji znajdziemy też luźną bawełnianą sukienkę w czerni i biały komplet – majtki i bluzkę z haftem. Warto podkreślić, że większość, bo aż 80 proc. projektów uszyto z organicznych materiałów, włókien z recyklingu. 

Zdjęcia: Cameron Hammond 

Produkcja: Rachel Hammond 

Modelka: Renee Wilkins / Kult Australia 

«
»