Przełom w modelowaniu sylwetki –   Emsculpt NEO jednocześnie rzeźbi  mięśnie i spala tłuszcz

Przełom w modelowaniu sylwetki – Emsculpt NEO jednocześnie rzeźbi mięśnie i spala tłuszcz

Tego roku chyba nie należy spodziewać się szampańskiego Sylwestra i hucznego  karnawału. Będzie skromniej, ale z pewnością nie zabraknie okazji do świętowania i spotkań w kameralnym gronie. To już ostatni dzwonek, by o siebie zadbać, popracować nad figurą. Wiemy jak szybko odzyskać płaski brzuch i szczupła uda!

Nowa era odchudzania
Dzięki zaawansowanym technologicznie specjalistycznym urządzeniom, możemy udoskonalić sylwetkę bez większych wyrzeczeń. Zabiegi przy użyciu takich maszyn jak Emsculpt NEO traktujmy jednak jak dodatkowe wsparcie w pracy nad figurą, a nie jedyne rozwiązanie. Mimo spektakularnych efektów nie należy rezygnować z diety i aktywności fizycznej. Warto spróbować, bo Emsculpt NEO  niezwykle skutecznie spala tkankę tłuszczową i rzeźbi mięśnie. 

Moc technologii
Innowacyjność Emsculpt NEO polega na połączeniu dwóch rodzajów energii – HIFEM+ i RF. Pierwsza, High-Intensity Focused Electromagnetic Technology Plus, to energia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności. Wywołuje skurcze mięśni o sile, której nie jesteśmy w stanie osiągnąć dla podczas treningu. Z kolei RF, czyli fala radiowa, rozbija i niszczy podskórny tłuszcz. 

Emsculpt NEO jest jedynym urządzeniem na świecie, które rzeźbi rozgrzane mięśnie i w ten sposób modeluje sylwetkę. Emituje ciepło o częstotliwości radiowej i pole magnetyczne o dużym natężeniu.  

Bat na tłuszcz
Fala radiowa od lat stosowana jest w zabiegach redukujących tłuszcz oraz ujędrniających skórę, zwiększających jej napięcie. Działanie RF opiera się przede wszystkim na wywołaniu efektu termicznego. Bipolarna fala radiowa emitowana przez Emsculpt NEO rozgrzewa i niszczy komórki tłuszczowe w procesie termolipolizy.Jeśli dodać do tego energię HIFEM+, okazuje się, że Emsculpt NEO działa skuteczniej niż kriolipoliza, uważana do tej pory za najlepszy zabieg do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej.    

Trening dla mięśni
Jeden zabieg to aż 20 tysięcy supramaksymalnych skurczów, czyli 20 tysięcy brzuszków czy przysiadów o niespotykanej sile. W jaki sposób HIFEM+ kształtuje mięśnie? Energia ta pobudza wzrost włókien kurczliwych, tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych. Inaczej mówiąc ćwiczy za nas mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością, niż podczas jakiegokolwiek treningu. My zaś odczuwamy tylko wibracje oraz wyraźne skurcze. Po serii zabiegów mięśnie są większe, lepiej napięte i bardziej widoczne. Obawiacie się zakwasów po takim treningu? HIFEM+ emituje specjalny układ skurczy, który pomaga usunąć kwas mlekowy z mięśni. 

Nie tylko brzuch 
Wprawdzie zabieg często wykonuje się na brzuchu, ale można też tym sposobem udoskonalić wygląd ramion, ud i pośladków, a nawet łydek. Zabiegi powtarzamy w odstępie 5-10 dni. Optymalna seria składa się minimum z 4 spotkań. 

Jak to się robi
Urządzenie jest wyposażone w aplikatory, które przykłada się do danej okolicy ciała i mocuje stabilizującymi pasami. Większe aplikatory przeznaczone są do zabiegów na brzuch i pośladki, a mniejsze do ramion, ud i łydek.

Zabieg trwający 30 min można porównywać do 20 tys. brzuszków czy przysiadów, a serię 4 do 12-16 tygodniowego treningu oporowego.

Czy to bezpieczne?
Podczas zabiegu wbudowany w aplikator urządzenia czujnik temperatury mierzy temperaturę skóry. W oparciu o te pomiary moc RF jest automatycznie optymalizowana, aby utrzymać właściwą temperaturę. Dzięki temu zabieg jest maksymalnie skuteczny i jednocześnie komfortowy. System kontroli automatycznie przerywa zabieg, gdy temperatura osiągnie wysokość 43°C

Takie są fakty
Na co dokładnie możemy liczyć? Warto poznać wyniki badań klinicznych:

-30% średnia redukcja tkanki tłuszczowej 

+25% średnia rozbudowa tkanki mięśniowej

-19% średnia redukcja rozstępu mięśni prostych brzucha

-5.9 cm średnie zmniejszenie obwodu talii

«
»